KUTU HARF İMALATI

Tabelacılara ve reklam ajanslarına özel kutu harf fiyatları.

Kaliteli malzeme, temiz işçilik ve zamanında teslimat garantisi.

KUTU HARF TABELA

Reklam ve tanıtım amaçlı kullanılan kutu harf tabelalar. En şık ve aynı zamanda en dikkat çekici tabela çeşitleridir.

Bu nedenle bir o kadar kullanışlı ve uzun ömürlü olmaları ile ön plana çıkan kabartma harfler. Aynı zamanda uygun fiyat avantajı da sağlamaktadırlar.

Bu yüzden farklı modelleri olmakla birlikte uygulama yapılan mekanlara farklı bir hava katar. Böylelikle sizi rakiplerinizden bir adım daha öteye taşır ve ön planda olmanızı sağlar.

Fason harf üretimi konusunda firmamız, Türkiye ve İstanbul bölgesindeki üreticiler arasında ilk sıralarda yerini almaktadır.

Gelişmiş makine parkurumuz ve aynı zamanda tecrübeli kadromuz ile dışa bağımlı olmadan kendi atölyemizde fason harf imalat yapıyoruz.

2022 yılı başında harf imalatı sektörünün ihtiyaçlarını analiz ederek. Yeni yatırımlara ağırlık verdik ve firmamızın bünyesine yeni makineler ekledik.

Aynı zamanda krom sac levha ve dilimlenmiş krom rulo sac satışı da yapmaktayız. Böylece size daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ve de daha uygun fiyat avantajı sunmayı amaçladık.

Anlaşmalı kargolarımız ile yurt içi, yurt dışı ucuz kutu harf kargo imkanı. Tabelacı ve reklam ajanslarına özel uygun fiyatlar. Hızlı, temiz ve kaliteli işçilik zamanında teslimat garantisi.

KUTU HARF FİYATLARI NE KADAR ?

Kutu harf fiyatları modeline, ölçüsüne ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterse de ortalama kutu harf fiyatları 1500 TL ile 5000 TL aralığındadır.

Ortalama harf fiyatları yukarıda belirttiğimiz gibidir. Fakat en doğru fiyatı hesaplamak için öncelikli olarak.

Maliyet hesabı yapıldıktan sonra cevap verilmelidir. Kullanılan malzeme ve harf ölçüleri fiyat aşamasında en önemli faktördür.

Detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajları için bize ulaşın.

ÜRETİMİNİ YAPTIĞIMIZ HARF ÇEŞİTLERİ

Üretimini yaptığımız harf modelleri arasında en başta metal ve pleksi harf çeşitleri gelmektedir.

Fakat bu kabartma harf modellerinin de kendi içlerinde farklı çeşitleri vardır.

Tüm harf çeşitlerini kendi bünyemizde fason üretimini yapmaktayız ve böylece uygun harf fiyatları ile avantaj sunmaktayız.

Peki bu harf modelleri nelerdir? Diye soracak olursanız, size aşağıda birkaç başlık altında toplamak istiyorum.

KROM HARF

Krom kutu harf modellerinde 1. kalite çelik malzeme kullanılıyor. Zorlu hava koşullarında ve aynı zamanda farklı ortam sıcaklıklarında uzun bir kullanım ömrü sunuyoruz.

Alttan ışıklı, fileli, gümüş ve gold krom harf çeşitlerinin üretimini fason olarak yapmaktayız.

Krom kutu Harf

FİLELİ KROM HARF

Fileli krom harf önden ışıklı ve alttan ışıklı şekilde iki model halinde üretiliyor. Kullanılan malzemeye harfin boyutuna bağlı olarak ön kısımda file şeklinde bir alan oluşturularak içine pleksi malzeme yerleştiriliyor.

Fileli harf modellerinde krom, alüminyum, DKP sac ve galvaniz gibi farklı metaller kullanılıyor.

Fileli krom kutu harf

PLEKSİ HARF

Pleksi kutu harf ön yüzeylerde ışık geçirgenliği çok yüksek olan LED serisi dediğimiz ışıklı pleksi malzeme kullanıyoruz. Yanlarda 0,70MM kalınlığında kendinden boyalı alüminyum yan bant kullanarak böylece kalitemizden ve işçiliğimizden ödün vermeden en uygun pleksi harf fiyatları veriyoruz.

Pleksi kutu harf

Reklamcılara Özel Uygun Fason Harf Fiyatları