Paslanmaz Krom Harf

Reklamcılara özel paslanmaz krom harf imalatı ve fiyatları.

Kendi bünyemizde bulunan son sistem makine parkurumuz ve aynı zamanda tecrübeli kadromuz ile ışıklı paslanmaz harf ve diğer tüm harf modellerinin üretimini fason olarak yapmaktayız.

Paslanmaz harfler boyutuna bağlı olarak ön yüzeylerde genelde 1mm 304 kalite krom kullanılarak üretilir.

Yanları dilimlenmiş rulo paslanmaz bant yada plakadan kesilerek yapılıyor. Alttan ışıklı paslanmaz harf yada önden ve ışıklı fileli olarak kullanılabiliyor.

Renk ve ölçüleri belirlendikten sonra lazer kesim yapılarak ön yüzeyleri hazırlanır. Daha sonra kenar bantları kutu harf makinesinde hazırlanır ve ardından uygun bir yapıştırıcı kullanılarak birleşir.

Arka kapakları dekota malzemeden içine uygun şekilde kesilerek montaja hazır hale gelir. En sonunda içine aydınlatma sistemi yapılarak paslanmaz kutu harf halini alır.

Kutu harf üretiminde 12 yıllık sektör tecrübemiz ile İstanbul’da kutu harf makine parkurumuzu genişleterek. Siz değerli müşterilerimize hızlı, temiz ve sorunsuz hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Açık hava reklamlarında paslanmaz krom harf modelleri en çok tercih edilen tabela çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle paslanmaz krom harflerin imalatı kendi içinde de farklı modellere sahiptir.

Genelde renk seçeneği fazla olması ve ışık seçeneği olduğundan dolayı paslanmaz harf üretimi çok fazla tercih edilmektedir.

Paslanmaz harf modellerinde her ne kadar çeşit bol olsa da maliyet açısından en uygun olan ve işçiliği daha hızlı olan iki farklı fason paslanmaz kutu harf modeli vardır.

En çok tercih edilen ve aynı zamanda en ucuz paslanmaz kutu harf olarak. M-1 ve M-2 şeklinde inceleyebiliriz. Aralarındaki fark yanlarında kullanılan malzemeden ve yapılan işçilikten kaynaklanmaktadır.

Bu nedenden dolayı fiyat kıyaslaması yapacak olursak. Maliyet olarak M-1 (alttan ışıklı) modelde de yapılan işçilik ve kullanılan malzeme maliyet olarak daha uyguna gelmektedir.

Aynı zamanda M-1 paslanmaz krom harf fiyatları işçiliği daha hızlı olduğu için maliyet olarak daha uygun olduğundur.

Örnek kutu harf görselleri:

Paslanmaz krom harf fiyatları
Model-1
Fileli paslanmaz krom kutu harf
Model-2

Paslanmaz Kutu Harf Fiyatları Ne Kadar?

Paslanmaz krom harf fiyatları ne kadar? Krom kutu harf tabela yaptırmak isteyen kişilerin en merak ettiği konuların başında gelir.

Bu yazımızda buna cevap vereceğiz.

En çok tercih edilen ve aynı zamanda en uygun fiyatlı paslanmaz kutu harf modelleri olarak.

Yukarıda resimleri bulunan Model-1 alttan ışıklı paslanmaz kutu harf ve Model-2 önden ışıklı fileli paslanmaz kutu harf olduğunu söyleyebiliriz.

Aralarındaki fark fason kutu harf imalatı sırasında ön yüzeylerinde kullanılan malzemeden ve yapılan işçilikten kaynaklanmaktadır.

Bu nedenden dolayı paslanmaz krom harf fiyatları öncelikli olarak model tercihine ve harfin ölçüsüne bağlıdır. Ama ortalama bir fiyat verecek olursak.

Paslanmaz krom harf fiyatları kullanılan malzemeye, harfin boyutuna ve yapılan işçiliğe göre değişiklik gösterse de ortalama paslanmaz kutu harf fiyatları 500 TL ile 1500 TL fiyat aralığında değişmektedir.

Detaylı paslanmaz krom harf fiyatları almak için hemen fiyat al butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

fason harf fason harf imalatı fason krom harf fason krom kutu harf fason kutu harf fason pleksi harf fason pleksi kutu harf fileli kutu harf fileli paslanmaz harf istanbul krom harf istanbul kutu harf istanbul kutu harf imalatı krom harf krom harf imalatı krom kutu harf krom kutu harf fiyatları kutu harf kutu harf fiyat kutu harf fiyatları kutu harf imalatı kutu harf tabela paslanmaz krom harf paslanmaz kutu harf paslanmaz kutu harf fiyatları pleksi harf pleksi harf fiyatları pleksi harf imalatı pleksi harf üretimi pleksi kutu harf Pleksi kutu harf fiyatları pleksi kutu harf imalatı pleksi kutu harf modelleri pleksi kutu harf üretimi ışıklı pleksi harf ışıklı pleksi kutu harf