Pleksi Kutu Harf

Reklamcılara özel pleksi kutu harf imalatı ve fiyatları.

Kendi bünyemizde bulunan son sistem makine parkurumuz ve aynı zamanda tecrübeli kadromuz ile ışıklı pleksi ve diğer tüm harf modellerinin üretimini fason olarak yapmaktayız.

Pleksi harfler boyutuna bağlı olarak ön yüzeylerde genelde 3mm (difüzörlü) LED serisi pleksi kullanılarak üretilir.

Yanları hazır boyalı alüminyum bant yada pleksi malzemeden kesilerek. Sadece önden ışıklı pleksi harf yada önden ve yandan ışıklı olarak kullanılabiliyor.

Renk ve ölçüleri belirlendikten sonra lazer kesim yapılarak ön yüzeyleri hazırlanır. Daha sonra kenar bantları kutu harf makinesinde hazırlanır ve ardından uygun bir yapıştırıcı kullanılarak birleşir.

Arka kapakları dekota malzemeden içine uygun şekilde kesilerek montaja hazır hale gelir. En sonunda içine aydınlatma sistemi yapılarak pleksi harf halini alır.

Kutu harf üretiminde 12 yıllık sektör tecrübemiz ile İstanbul’da kutu harf makine parkurumuzu genişleterek. Siz değerli müşterilerimize hızlı, temiz ve sorunsuz hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Açık hava reklamlarında pleksi kutu harf modelleri en çok tercih edilen tabela çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle pleksi kutu harflerin imalatı kendi içinde de farklı modellere sahiptir.

Genelde renk seçeneği fazla olması ve ışık geçirgenliği yüksek olduğundan dolayı pleksi harf üretimi çok fazla tercih edilmektedir.

Pleksi harf modellerinde her ne kadar çeşit bol olsa da maliyet açısından en uygun olan ve işçiliği daha hızlı olan iki farklı fason pleksi harf modeli vardır.

En çok tercih edilen ve aynı zamanda en ucuz pleksi harf olarak. M-1 ve M-2 şeklinde inceleyebiliriz. Aralarındaki fark yanlarında kullanılan malzemeden ve yapılan işçilikten kaynaklanmaktadır.

Bu nedenden dolayı fiyat kıyaslaması yapacak olursak. Maliyet olarak M-1 (önü pleksi yanları alüminyum) modelde de yapılan işçilik ve kullanılan malzeme maliyet olarak daha uyguna gelmektedir.

Aynı zamanda M-1 pleksi kutu harf fiyatları işçiliği daha hızlı olduğu için maliyet olarak daha uygun olduğundur.

Örnek kutu harf görselleri:

  • Model-1 (Önü pleksi yanları alüminyum)
  • Model-2 (Önü ve yanları pleksi)
Pleksi kutu harf
Model-1
Pleksi kutu harf fiyatları
M-2

Pleksi Kutu Harf Fiyatları Ne Kadar?

Pleksi kutu harf fiyatları ne kadar? Kutu harf tabela yaptırmak isteyen kişilerin en merak ettiği konuların başında gelir.

Bu yazımızda buna cevap vereceğiz.

En çok tercih edilen ve aynı zamanda en uygun fiyatlı pleksi harf modelleri olarak.

Yukarıda resimleri bulunan Model-1 önden ışıklı pleksi harf ve Model-2 yandan ışıklı pleksi harf olduğunu söyleyebiliriz.

Aralarındaki fark fason kutu harf imalatı sırasında yanlarında kullanılan malzemeden ve yapılan işçilikten kaynaklanmaktadır.

Bu nedenden dolayı pleksi harf fiyatları öncelikli olarak model tercihine ve harfin ölçüsüne bağlıdır. Ama ortalama bir fiyat verecek olursak.

Pleksi kutu harf fiyatları kullanılan malzemeye, harfin boyutuna ve yapılan işçiliğe göre değişiklik gösterse de ortalama pleksi kutu harf fiyatları 250 TL ile 1000 TL fiyat aralığında değişmektedir.

Detaylı pleksi harf fiyatı almak için hemen fiyat al butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

fason harf fason harf imalatı fason krom harf fason krom kutu harf fason kutu harf fason pleksi harf fason pleksi kutu harf fileli kutu harf fileli paslanmaz harf istanbul krom harf istanbul kutu harf istanbul kutu harf imalatı krom harf krom harf imalatı krom kutu harf krom kutu harf fiyatları kutu harf kutu harf fiyat kutu harf fiyatları kutu harf imalatı kutu harf tabela paslanmaz krom harf paslanmaz kutu harf paslanmaz kutu harf fiyatları pleksi harf pleksi harf fiyatları pleksi harf imalatı pleksi harf üretimi pleksi kutu harf Pleksi kutu harf fiyatları pleksi kutu harf imalatı pleksi kutu harf modelleri pleksi kutu harf üretimi ışıklı pleksi harf ışıklı pleksi kutu harf