Lazer Kesim

Fason fiber metal Lazer Kesim bir güç kaynağında (rezonatör) oluşturulan ışınların. Lensler yada fiber optik kablolar vasıtasıyla kesme kafasına gönderilerek.

Orada hava yahut bir gaz ile birlikte karışımı sonucunda odak mesafesi ayarlandıktan sonra. Kesilecek olan malzeme üzerine yansıtılarak yapılan hassas bir kesme işlemdir.

Gaz ile kesim genellikle ince ve detaylı işlerde performans olarak daha uygundur. Hızı ve kesim kalitesindeki hassasiyeti nedeniyle birçok alanda kullanıma uygundur.

Reklam sektörü fason krom kutu harf imalatı, makine parçaları, avize ve aydınlatma sektörü, silah sanayii, otomotiv yedek parça ve asansör imalatı ve benzeri sektörlere bizde hizmet vermekteyiz.

Hızlı, temiz ve uygun fiyat garantisi ile uzman kadromuz ve istikrarlı üretim kapasitemiz ile sizlere metal lazer kesim hizmet vermekten gurur duyarız.

Metal Lazer Kesim

Kesilen malzemeye göre (metal, ahşap, plastik, cam) Metal Lazer Kesim makineleri ikiye ayrılıyor. Karbon lazer ve fiber lazer şeklinde iki modele ayrılmaktadır.

Bizim kendi bünyemizde 1 KW güce sahip, 1500MMx3000MM net çalışma alanı olan fiber lazer var. Fason olarak metal kesim hizmeti veriyoruz. Çelik sac, alüminyum, DKP sac, galvaniz, bakır ve pirinç gibi metallerin kesim işlerini yapıyoruz.

Pleksi, ahşap ve cam gibi malzemelerin metal lazer kesim işlemini yapmıyoruz.

Metal lazer kesim

Fason Lazer Kesim

Güçlü çelik sac stokumuz ve tecrübeli kadromuz ile fason lazer kesim. Siparişleriniz belirtilen gün içerisinde gerekli üretim adımları tamamlanarak istikrarlı bir şekilde üretime başlanır.

Çünkü fiber lazerin gücünden gelen hızlı kesim özelliği sayesinde. Size daha hızlı fason metal kesim hizmeti vererek uygun fiyat avantajımızı sunuyoruz. Ağırlıklı olarak çelik sac, alüminyum, DKP sac ve galvaniz kesimi yapıyoruz ama.

Aynı zamanda bakır ve pirinç gibi metalleri de fason lazer kesim işlemi yapıyoruz.

Fason lazer kesim

Fiber Lazer

Çelik sac stokumuzda fiber lazer kesim için 304 ve 201 kalite 0,50mm den 1,5mm e kadar olan gümüş ayna, altın ayna, desenli ve renkli ürünler bulunmaktadır.

Rulo sac satışı da yapmaktayız çünkü kutu harf imalatı ağırlıklı olarak kesim hizmeti veriyoruz.

Ama talep ve istekler doğrultusunda reklam, krom kutu harf imalatı, makine parçaları, avize ve aydınlatma sektörü, silah sanayii, otomotiv yedek parça ve asansör imalatı ve benzeri sektörlere lazer kesme yapıyoruz.

1500x3000MM tabla net kesim. Aynı zamanda 1KW kesim gücü ile siz değerli müşterilerimize metal kesim hizmeti de vermekteyiz. Bunun yanında paslanmaz sac ve rulo sac satışımızda vardır.

Kesim işlemi yaptığımız ürünler arasında. Krom, çelik, DKP sac, alüminyum ve galvaniz gibi metaller bulunmaktadır. Aynı zamanda standart plaka ölçüleri dışında parça sac satışımızda bulunmaktadır.

Bununla birlikte kendi stokumuzda bulunmayan ürünleri müşterilerimizin talepleri bağlı olarak dışarıdan temin edebilmekteyiz. Güçlü sac stokumuz ve dahası tecrübeli kadromuz ile her zaman fiber lazer kesim de hizmetinizdeyiz.

Öncelikle siparişiniz belirtilen gün içerisinde ki üretim aşamaları planlanır ve daha sonrasında Üretime başlanır. Çünkü fiber teknolojisinin gücünden gelen hızlı kesim sayesinde. Size daha hızlı ve temiz kesim hizmeti vererek uygun fiyat avantajımızı sunuyoruz.

Öncelikli olarak kesim hizmeti verdiğimiz sektörlerin başında ilk olarak. Reklam sektörü ve fason kutu harf imalatı gelmektedir.

Daha sonrasında makine imalatı, aydınlatma sektörü, silah sanayii, otomotiv, yedek parça ve son olarak. Asansör imalatı gibi benzeri sektörler gelmektedir. Lakin bu sektörlere bağlı kalmadan.

Metal lazer kesim ihtiyacı duyulan tüm işletme ve işlerde. Planlama, fiyatlandırma ve üretim aşamalarında sizlerin yanında olmaktan ve sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Fiber lazer kesim