İNSAN KAYNAKLARI

Firmamız bünyesinde reklam sektöründe tecrübeli sorumluluk alabilen ekip arkadaşları arıyoruz.

Yaklaşık 12 yıllık firmayız 2021 yılı başında yeni yatırımlar yaparak. Makine parkurumuzu ve üretim alanımızı genişlettik bu neden den dolayı yeni ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. Firmamız İstanbul / Bağcılar’ da bulunmakta. İkamet olarak firmamıza yakın olan, sorumluluk alabilen istikrarlı bir şekilde çalışabilen alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşları tercihimizdir.

Başvurularınızı iletişim numaramızdan 0531 400 94 48 – 0212 433 87 08 yada iletişim sayfası üzerinden yapabilirsiniz.

KUTU HARF USTASI

Kutu harf imalatında tecrübeli krom harf, pleksi harf aynı zamanda alüminyum harf üretimi yapan usta düzeyinde ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

CNC OPERATÖRÜ

Orta seviye corel draw ve artcam programlarına hakim. 135*250cm CNC router da çalışacak tecrübeli operatör ihtiyacımız vardır.

Reklam sektörüne ve malzeme bilgisine sahip arkadaşlar tercihimizdir.

Makine üzerinde işlenen malzemeler pleksi, dekota, kompozit malzeme ağırlıklıdır.

GRAFİKER

Corel draw orta derece kullanabilen. Hazır tasarımlar üzerinde düzenleme yaparak, çalışmaları plakaya dizecek ve müşterilere fiyat bilgisi verebilen grafiker ihtiyacımız vardır. Sorumluluk alabilen, iş disiplini olan, istikrarlı çalışma temposuna ayak uydurabilen ekip arkadaşları arıyoruz.

FİBER LAZER OPERATÖRÜ

G-weıke marka 1 KW. 1500*3000mm fiber lazer kullanabilen tecrübeli ekip arkadaşı arıyoruz. Kendi müşteri portföyü olan aynı zamanda müşteri portföyü oluşturabilen arkadaşlar öncelikli tercihimizdir.

ÖN MUHASEBE

Firma ön muhasebe işlerimizi takip edecek tecrübeli ve sorumluluk alabilen. Müşteri ilişkileri sağlam ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

PAZARLAMA SATIŞ

Reklam sektöründe tecrübeli, malzeme bilgisine sahip. İstanbul içi ve dışı pazarlama satış yapabilen seyahat engeli olmayan. Müşteri portföyü oluşturabilen sorumluluk sahibi ekip arkadaşları arıyoruz.