Paslanmaz Kutu Harf Fiyatları

Paslanmaz Kutu Harf Tabela İmalatı ve Fiyatları.

304 kalite 1. sınıf krom malzemeden üretilir. Aynı zamanda ışıklı ve ışıksız olarak farklı modellere sahip olmakla birlikte farklı renk seçenekleri de mevcuttur.

Böylece pas tutmaz krom harfler gümüş ayna, gold ayna, füme renklerde kullanılabiliyor. Aynı zamanda alttan ışıklı ( en direk ) ve önden ışıklı ( fileli krom harf ) olarak ta kullanılabiliyor.

Fileli paslanmaz krom harflerde ön yüzeylere pleksi malzeme kullanılarak önden ışık çıkması sağlanır. Bu şekilde daha da dikkat çekici bir görünüme sahip olur.

Uygun kutu harf fiyatları ve şık görüntüsü ile kutu harf tabela modelleri arasında en fazla öne çıkan kutu harf modelidir.

Paslanmaz harf modellerinde hiçbir şekilde boya ve vernik yoktur. Malzeme yüzeyi üretim aşamasında polisaj yapılarak parlak ayna şeklini alır.

Daha sonra parlak yüzeyleri koruyucu film kaplanarak çizilmeye karşı koruma altına alınır. Fiber lazer kesim makinesinde istenilen şekilde kolayca kesilerek işlenmesi mümkündür.

Firmamızın üretmiş olduğu fason kutu harf malzemelerin tamamında 2 yıl garanti vermektedir.

Paslanmaz kutu harf

Paslanmaz Kutu Harf Fiyatları Ne Kadar?

Paslanmaz kutu harf fiyatları ne kadar?. Modeline göre ışıksız, alttan ışıklı ve fileli krom harf olmak üzere üç farklı şekilde model bulunmakta.

Alttan ışıklı krom harf modellerinde LED ve montaj aparatları fiyatlara dahil ediliyor.

Fileli krom harf modellerinde LED, pleksi ve dekota maliyetleri eklenmektedir.

Ama ortalama bir fiyat verecek olursak.

Paslanmaz kutu harf fiyatları kullanılan malzemeye, harfin boyutuna ve yapılan işçiliğe göre değişiklik gösterse de ortalama paslanmaz krom harf fiyatları 500 TL ile 1500 TL fiyat aralığında değişmektedir.

Detaylı paslanmaz krom harf fiyatı almak için hemen fiyat al butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Reklamcılara Özel Fason Harf İmalatı

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Paslanmaz kutu harf tabela. Uzun yıllar dış ortama dayanabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda bir o kadar da şık ve estetik görüntüsü ile tüm dikkatleri üzerine çeker.

Böylece iç mekan ve dış mekan kullanıma uygun olarak üretilirler. Dış ortamlarda yağmur, kar, sıcak, soğuk gibi hava şatlarına son derece dayanıklıdır.

Farklı renk ve desen çeşitleri sayesinde sıra dışı kutu harf tabela modelleri her alanda ön plana çıkıyor.

Aynı zamanda ahşap, granit, kompozit gibi malzemelerin üzerine kolay montajı sayesinde. Kutu harf tabela çeşitleri arasında en çok tercih edilme sebebidir.

Paslanmaz kutu harf tabela