• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kutuharfimalati/
  • https://www.instagram.com/kutuharfimalati/

Kutu Harf İmalatı

Serdar Reklam

 0212 433 87 08


KUTU HARF - KROM HARF - PLEKSİ KUTU HARF - FİLELİ KROM HARF - GOLD KROM HARF - ALÜMİNYUM KUTU HARF - IŞIKLI KUTU HARF - SATİNELİ KROM HARF


 

✓ Online Ödeme Kolaylığı

✓ Kredi Kartına Taksit İmkanı

  Kutu Harf Reklamı

Kutu Harf

Kutu Harf

Kutu Harf İmalatı

Krom Harf

Serdar Reklam olarak kutu harf imalatında tüm isteklere karşılık verebilmeyi hedefleyen ilkelerimiz ile üretimini yapmış olduğumuz krom kutu harf, pleksi kutu harf, paslanmaz kutu harf, gold krom harf, satineli krom harf, fileli kutu harf, alüminyum kutu harf, ışıklı kutu harf gibi kutu harf modelleri ile Türkiye genelinde ve altı farklı ülkeye sorunsuz ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

 Kutu harf
  Krom Kutu Harf

Fason Kutu Harf

Reklamcılara özel fason kutu harf üretimi. Tasarımlarınızı hazırlayıp detaylara karar verin çalışmanızı mail adresimize gönderin ve sonrasını bize bırakın. Üç farklı çalışma modelimiz vardır.

1. Malzemeyi siz getirin sadece işçilik yapalım.
2. Malzemeyi biz hazırlayalım tabelanızı siz toplayın.
3. Malzeme dahil işçilik yapalım.

Kutu Harf Fiyatları

Seri üretimin vermiş olduğu avantajların başında gelen uygun fiyatlı malzeme tedariği avantajını kullanarak müşterilerimizinde maliyetlerini endüşük seviyede tumak için uygun kutu harf fiyatları avantajını müşterilerimize yansıtmaktayız.

 Paslanmaz harf | Krom kutu harf
 Pleksi kutu harf

Kutu Harf Nedir?

Kutu harf nedir? En az üç tarafı, en fazla dört tarafı kapalı olan krom, paslanmaz, pleksi, alüminyum ve ahşap gibi malzemelerden üretilen yönlendirme ve bilgilendirme amacı ile kullanılan tabela üstündeki harf ve rakamlardan oluşan kabartma yazılara kutu harf denir.

Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Kutu harf imalatı kullanılacak malzemeye göre değişiklik gösterir. Öncelikle kullanılacak malzemeye karar verilir ardından tasarım aşamasına geçilir. Tasarım aşamasında yazı boyutu, yazı karakteri ve şekli tasarlanır. Tasarıma göre kullanılacak malzemeler şekillendirilir ön yüzleri cnc lazer makinesinde kesilir yan bantları giyotinde yada cnc routerde harflerin üzerine uygun olacak şekilde kesilir ön yüzeyler ve yanbantlar birleştirilmek üzere çapakları zımpara ile temizlenir. Daha sonra birleştirme işlemine geçilir. Birleştime işleminde kullanılacak malzemeye uygun pleksi harfte kloroform, krom harfte lehim yada kaynak sistemi kullanılarak birleştirilir. Birleştirme işlemi sonrasında kromda oluşan yanıklar ve kararmalar polisaj işlemi uygulanarak parlatılır en son işlem olarak arka yüzlerine dekota malzemeden kapak kesilerek montaja uygun hale getirilir eğer istnirse dekota üzerine led ışık döşeyip harfler ışıklı kutu harf olarak kullanılabilir.

 Delikli fileli gold krom kutu harf
 Gold krom kutu harf
 Işıklı kutu harf
 Işıklı krom harf
 Satineli krom harf
 Pleksi Harf
 Krom Harf (3)
 Fileli krom harf

Kutu Harf Modelleri

Kutu harf modelleri reklam sektöründe çok fazla tercih edilen tabelalar arasında yerini almaktadır. iç ve dış mekan tasarımların görünümünde estetik ve kaliteli bir görünüm sağlamasıyla çok fazla tercih edilirler. Bir çok malzemeden üretilebilen harfler kompozit, cam, duvar ve benzeri zeminler üzerine montajı yapılabilir. Üretimi hayli zahmetli ve meşaketli olan bu harfler her mekana uyum sağlayabilecek renklerde yapılabilir.

Tasarımları vektörel çizim programları üzerinde yapılır. Montajı yapılacak olan mekana uygun ölçü ve renkler seçildikten sonra kullanılacak malzemeye karar verilir tercihe göre içine led ışık konulup ışıklı kutu harf şekilde kullanılabileceği gibi eğer istenirse mekana uygun renklerde ışıksız olarakta kullanılabilir. Harf modelleri kullanılacak olan malzeme ismi yada yapılacak şekli ile adlandırılırlar. Bunlara örnek verecek olursak krom harf, pleksi harf, paslanmaz harf, gold krom harf, satineli krom harf, fileli krom harf, alüminyum harf ve benzeri gibi olabilir. Standart tasarımlara bağlı kalmadan özel tasarımlarda yapılabilir tercihe göre ve kişiye özel olarak üretilebilir.

Kutu harf modelleri tercih yapılırken değerlendirmeye alınacak bir takım unsurları dikkate almakta fayda vardır. İlk olarak uygulama yapılacak olan mekanın aldığı ışık oranı dikkate alınarak ışıklı kutu harfmi yoksa ışıksızmı olacağına, iç mekanda, dış mekanda, gece yada gündüz verimliliği değerlendirilmelidir daha sora uygulama yapılacak olan mekanın renkleri ve dizaynı dikkate alınmalıdır gözü yormayan reklerde ve ilk bakışta okunacağı bigi renk seçimi yapılmalıdırı. Bağzı uygulanan renk kombinasyonları tabelanızın görünmesini engeller ve şık bir tasarım olmaz örnek vericek olursak siyah bir zemin üzerinde siyah, bordo, kırmızı, mavi gibi koyu renkler okunmaz.

Tasarım aşamasında dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi de kullanılacak yazı karakteri ve boyutudur yazı fontları ilk bakışta okunabilir ve mümkün olan en sade şekilde tercih edilmelidir. Font terchi uygulama yapılacak olan sektöre göre de değerlendirilebilir. Harf boyutları montajı yapılacak zemine uygun ve montaj yapılacak zeminin yüksekliğine bağlı olarak eğer alçakta, göz hizasında bir yere uygulanacaksa daha küçük ve estetik boyutlar seçilebilir fakat yüksek alanlara montaj yapılacak ise ve montaj yapılacak alan uygunsa okunabilmesi için daha büyük boyutlar tercih edilemeli. Boyutlar tercih edilirken kullanılacak malzeme pleksi kutu harf, krom kutu harf dayanıklılığı göz önünde bulundurulmalırı. Bu detayları göz önünde bulundurarak kutu harf modelleri hakkında tercih belirlemenizi sağlayabilirsiniz.

 Kutu harf modelleri 1
 Kutu harf modelleri 2

Krom Kutu Harf

Krom kutu harf genel olarak 304 kalite paslanmaz krom malzemeden imal edilir fakat tekne ve tuzlu suya yakın bölgelerde 316 kalite malzemede tercih edilebilir. Paslanmaz krom malzemenin farklı kalınlıklarda bir den farklı modeli vardır. Örnek verecek olursak parlak ayna, satineli krom, gold parlak, gold satineli, siyah krom, bakır krom gibi tasarımın şekline ve müşterinin tercihine göre her biri tek tek yada farklı kombinasyonlarda da kullanılabilir, örneğin ön yüzey gold krom, yanları siyah krom yapılabilir.

Krom kutu harfler renk ve desenlerleri dışında modelleride farklı şekilderde tasarlanıp yapılabilmektedir. Işıksız krom harf, ışıklı krom harf (alttan ışıklı), fileli krom harf (önden ışıklı) gibi ve daha birçok model mevcuttur. Kaliteli krom kutu harf fiyatları kullanılacak malzemeye ve yapılacak işçiliğin temizliğine göre her yerde değişiklik göstermektedir.

Krom harf fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

 Krom kutu harf 2
 Krom kutu harf 1

Pleksi Kutu Harf

Pleksi kutu harf içerik

 Pleksi kutu harf 2
 Pleksi kutu harf 1

Fileli Krom Harf

Fileli krom harf içerik

 Fileli krom harf 2
 Fileli krom harf 1

Gold Krom Harf

Gold krom harf içerik

 Gold krom harf 2
 Gold krom harf 1

Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum kutu harf içerik

 Alüminyum kutu harf 2
 Alüminyum kutu harf 1

Işıklı Kutu Harf

Işıklı kutu harf içerik

 Işıklı kutu harf 2
 Işıklı kutu harf 1

Paslanmaz Krom Harf

Paslanmaz krom harf içerik

 Paslanmaz krom harf 2
 Paslanmaz krom harf 1

Krom harf 304 kalite krom 1mm ön yüzey, 0,60mm yanlar montaj aparatları dahildir.

Gold kom harf 304 304 kalite krom 1mm ön yüzey, 0,60mm yanlar montaj aparatları dahildir.

Pleksi kutu harf 2.8 mm pleksi, lensli modül led, arka kapak 10mm dekota ve led adaptörü dahildir.

Fileli kutu harf ön yüz 1mm krom yanlar 0,60mm içine 2.8mm pleksi, lensli modülled, arkası 10mm dekota, led adaptörü dahildir.

Alüminyum Kutu Harf ön yüz 2 mm, yanlar 1.2 mm, elektro statik boya, montaj aparatları dahildir.

Ön yüzey pleksi yanlar alüminyum ledli ve ledsiz, arkası 10mm dekota

Ön yüzey pleksi yanlar alüminyum ledli ve ledsiz, arkası 10mm dekota