• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kutuharfimalati/
  • https://www.instagram.com/kutuharfimalati/

Kutu Harf İmalatı

Serdar Reklam

 0212 433 87 08


KUTU HARF - KROM HARF - PLEKSİ KUTU HARF - FİLELİ KROM HARF - GOLD KROM HARF - ALÜMİNYUM KUTU HARF - IŞIKLI KUTU HARF - SATİNELİ KROM HARF


 

✓ Online Ödeme Kolaylığı

✓ Kredi Kartına Taksit İmkanı

  Kutu Harf Reklamı

Hakkımızda

Serdar Reklam

Hakkımızda

Sektörünün ihtiyaçlarını analiz eden ve kutu harf üretiminde profesyonel hizmeti vazife edinmiş Serdar Reklam'ı yakından tanımaya ne dersiniz?

Tabela sektörü pek çok problemi beraberinde getirirken, bu sektörde kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olan firmamız 2009 Mayıs ayında, İstanbul'da faaliyete geçti.

Firmamız sektörde krom harf imalatında en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olup. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttırıp, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla yeni makina ve teknolojiyi tek bir çatı altında toplayarak sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Firmamız Türkiye’nin geneline ve dünyanın dörtbir yanına imalat yaparak faaliyetlerine devam etmektedir. Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Daima kendimizi geliştirerek, tabelacılık sektöründeki ihtiyaçlara en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş firmamız üç farklı hizmet projeleri ile sektörün en önemli dalları olan kutu harf imalatı, cnc router kesim hizmetleri ve online satış alanlarında hizmet sağlamaktadır. Firmamız gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmektedir.Kutu harf fiyatları hakkında bilgi almak için Bize Ulaşın

 Serdar Reklam