• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kutuharfimalati/
  • https://www.instagram.com/kutuharfimalati/

Kutu Harf İmalatı

Serdar Reklam

 0212 433 87 08


KUTU HARF - KROM HARF - PLEKSİ KUTU HARF - FİLELİ KROM HARF - GOLD KROM HARF - ALÜMİNYUM KUTU HARF - IŞIKLI KUTU HARF - SATİNELİ KROM HARF


 

✓ Online Ödeme Kolaylığı

✓ Kredi Kartına Taksit İmkanı

  Kutu Harf Reklamı

Krom Harf

Krom Kutu Harf

Krom Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Krom kutu harf tasarımı yapıldıktan sonra lazer tezgahlarda kesilmek üzere işleme alınır. Paslamaz krom malzemeden kesilen harflerin çapaklarını temizlemek üzere zımpara işlemi uygulanır. Daha sonra yan bantları paslanmaz harflerin ölçüsüne göre kesilir, bükülür ve ardından krom harf üzerine kaynak edilir. Montaja uygun ayak sistemi yapılarak hazır hale gelirler. Paslanmaz krom harfler ışıklı krom harffileli krom harf, gold krom harf, satineli krom harf, siyah krom harf modelleri üretilebilir. En son aşamada bir zemin üzerine monte edilerek krom kutu harf tabela şeklini alırlar.

 Krom Kutu Harf

Paslanmaz Krom Harf İmalatı

Paslanmaz krom harflerde genelde 304 ve 316 kalite paslanmaz krom kullanılır. Ön yüzeyde malzeme kalınlıklar 1mm - 1,2mm ve 1,5mm, yan bantlarda 0,60mm - 0,80mm ve 1mm kullanılabilir. Krom harf boyutuna göre kullanılacak malzeme tercihi yapılır. Fileli krom harf modelinde ön yüzeyleri dişi kesim yapılarak içeriden yerleştirilecek şekilde pleksi malzeme konulur. Arka bölüme dekota melzeme kesilerek üzerine led yerleştirilir ve hem aydınlatama için kullanılır hemde aka kapak olarak kullanılır. Palanmaz krom malzemeninde kendi içinde farklı renkleri ve modelleri vardır. Krom renleri silver, gold, siyah, mavi, bakır şeklinde bulunmaktadır. Bu renklerinde kendi içinde parlak, mat, satineli ve desenli olacak şekilde farklı yüzeylere sahip olanları vardır.

 Fileli Krom Harf
Krom Harf Fiyatları

Krom harf fiyatları kullanılacak malzemeye ve harfin ölçüsüne bağlı olarak birkaç değişkene göre farklılık gösterir. Fiyatlandırma cm birimi üzerinden hesaplanır, (örnek: cm fiyatı x harfin ölçüsü) şeklindedir. Harf boyu yada eni neresi büyük ise oranın ölçüsü baz alınır.

Hemen Fiyat Almak İçin Bize Ulaşın. 

Gold Krom Fileli Harf

Yorumlar - Yorum Yaz