FASON KROM HARFFASON KUTU HARFKROM KUTU HARF

Fason Krom Kutu Harf

İstanbul fason krom kutu harf, birinci kalite çelik metal levhadan yapılan, son derece şık ve estetik bir tabela türüdür.

Yapıldığı metalin cinsini ifade eden “krom kutu harf” olarak da bilinir.

Fason krom kutu harf
Fason Krom Kutu Harf

Krom harf, tipik olarak birinci kalite krom çelik metal kullanılarak yapılıyor. Aynı zamanda yansıtıcı yüzeylere sahiptir.

Zorlu hava koşullarında ve farklı sıcaklıklarda uzun yıllar dayanabilirler. Krom harflerin farklı renk seçenekleri vardır.

Aynı zamanda fiyat avantajı sayesinde ilk tercihler arasında yer alır.

Fason krom kutu harf genellikle tabelalarda kullanılan ve genellikle gümüş ayana veya gold renkleri tercih edilen ürünlerdir. Birçok farklı kutu harf tabela türünde kullanılabilirler.

Krom harf üretimi, düz çelik levhalardan üç boyutlu harfler oluşturulan bir işlemdir. İşlem, yazıları tek tek harflere bölerek. Daha sonra bunları kelime ve sözcükler halinde birleştirerek tabela yapılıyor.

Bir metal harf tipik olarak. Metal levhayı kesen bir makine olan bir metal lazer kesim kullanılarak kesiliyor.

Bu makine aynı zamanda DKP sac, alüminyum ve bir çok metali kesmek için de kullanılıyor.

Yan bantları harf kıvırma makinesinde şekil veriliyor. Daha sonra masa tipi lazer kaynak ile birleştirme işlemi uygulanır.

Böylece fason krom kutu harf tamamlanır ve kullanıma hazır hale gelir. Eğer istenirse içine farklı renkler LED ışık kullanarak daha da dikkat çekici bir hale gelir.

Kutu harf tabela, tabela dünyasında nispeten yeni bir yeniliktir. Bu nedenle çeşitli şirketler tarafından tabela tasarımlarında diğerlerinden farklı görünmek için kullanılmıştır.

Krom kutu harf
Fason Krom Harf

Metal Harf

Metal kutu harfler, bazı işletmeler için tek başına bir reklam panosu olarak kullanılabildiğinden. Bu nedenle fason krom kutu harf sektöründe farklı tasarımlarla karşılaşmak çok olağandır.

Metal harf, çok geniş bir yelpazeye sahip olmakla birlikte. Aynı zamanda yönlendirme, tanıtım, reklam kampanyaları, logolar ve markalaşma gibi birçok farklı şekilde kullanılabilir.

Metal harf
Metal Harf

İstanbul Krom Kutu Harf

Reklam sektöründe son yıllardaki malzeme ve makine ekipman yeniliklerini yakından takip ederek. Firmamız bünyesine katmış olduğumuz son sistem makine parkurumuz ile Türkiye ve İstanbul fason rom kutu harf üretiminde ilk sıralarda yerimizi almış bulunuyoruz.

Hızlı, temiz ve uygun fiyat politikamızla. Değerli iş ortaklarımıza imkanlarımız dahilinde destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Aynı zamanda fason harf üretimi yapan meslektaşlarımıza uygun fiyatlı fason kutu harf malzemeleri tedariki yapıyoruz.

Bize Ulaşın

Reklamcılara Özel Fason Harf Fiyatları

fason harf fason harf imalatı fason krom harf fason krom kutu harf fason kutu harf fason pleksi harf fason pleksi kutu harf fileli kutu harf fileli paslanmaz harf istanbul krom harf istanbul kutu harf istanbul kutu harf imalatı krom harf krom harf imalatı krom kutu harf krom kutu harf fiyatları kutu harf kutu harf fiyat kutu harf fiyatları kutu harf imalatı kutu harf tabela paslanmaz krom harf paslanmaz kutu harf paslanmaz kutu harf fiyatları pleksi harf pleksi harf fiyatları pleksi harf imalatı pleksi harf üretimi pleksi kutu harf Pleksi kutu harf fiyatları pleksi kutu harf imalatı pleksi kutu harf modelleri pleksi kutu harf üretimi ışıklı pleksi harf ışıklı pleksi kutu harf