FASON PLEKSİ KUTU HARF

Pleksi Kutu Harf İmalatı ve Fiyatları

Reklamcılara özel pleksi kutu harf imalatı ve fiyatları.

Uygun fiyat avantajları ile hızlı ve temiz işçilik, zamanında teslimat.

Kendi bünyemizde bulunan son sistem makine parkurumuz ve aynı zamanda tecrübeli kadromuz ile ışıklı pleksi kutu harf üretimi ve diğer tüm kutu harf modelleri üretimini fason olarak yapmaktayız.

Pleksi harfler boyutuna bağlı olarak ön yüzeylerde genelde 3mm (difüzörlü) LED serisi pleksi kullanılarak üretilir.

Yanları hazır boyalı alüminyum bant yada pleksi malzemeden kesilerek. Sadece önden ışıklı pleksi kutu harf yada önden ve yandan ışıklı olarak kullanılabiliyor.

Renk ve ölçüleri belirlendikten sonra lazer kesim yapılarak ön yüzeyleri hazırlanır. Daha sonra kenar bantları kutu harf makinesinde hazırlanır ve ardından uygun bir yapıştırıcı kullanılarak birleşir.

Arka kapakları dekota malzemeden içine uygun şekilde kesilerek montaja hazır hale gelir. En sonunda içine aydınlatma sistemi yapılarak pleksi kutu harf imalatı tamamlanmış olur.

Pleksi kutu harf imalatı 12 yıllık sektör tecrübemiz ile fason kutu harf makine parkurumuzu genişleterek. Siz değerli müşterilerimize hızlı, temiz ve sorunsuz hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Pleksi kutu harf İmalatı
Pleksi kutu harf İmalatı

Pleksi Harf Modelleri

Açık hava reklamlarında pleksi kutu harf modelleri en çok tercih edilen pleksi harf tabela çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle pleksi kutu harf imalatı kendi içinde de farklı modellere sahiptir.

Genelde renk seçeneği fazla olması ve ışık geçirgenliği yüksek olduğundan dolayı fason pleksi kutu harf üretimi çok fazla tercih edilmektedir. Kutu harf modellerinde her ne kadar çeşit bol olsa da maliyet açısından en uygun olan ve işçiliği daha hızlı olan iki farklı pleksi kutu harf modeli vardır.

Örnek kutu harf görselleri:

  • Model-1 (Önü pleksi yanları alüminyum)
  • Model-2 (Önü ve yanları pleksi)
Pleksi kutu harf modelleri
Model-1
Pleksi kutu harf fiyatları
Model-2

Pleksi Kutu Harf Fiyatları Ne Kadar?

Pleksi kutu harf fiyatları ne kadar? Kutu harf tabela yaptırmak isteyen kişilerin en merak ettiği konuların başında gelir.

Bu yazımızda buna cevap vereceğiz.

En çok tercih edilen ve aynı zamanda en uygun fiyatlı pleksi harf modelleri olarak.

Yukarıda resimleri bulunan Model-1 önden ışıklı pleksi kutu harf ve Model-2 yandan ışıklı pleksi kutu harf olduğunu söyleyebiliriz.

Aralarındaki fark pleksi kutu harf imalatı sırasında yanlarında kullanılan malzemeden ve yapılan işçilikten kaynaklanmaktadır.

Bu nedenden dolayı pleksi kutu harf fiyatları öncelikli olarak model tercihine ve harfin ölçüsüne bağlıdır. Ama ortalama bir fiyat verecek olursak.

Pleksi kutu harf fiyatları kullanılan malzemeye, harfin boyutuna ve yapılan işçiliğe göre değişiklik gösterse de ortalama pleksi kutu harf fiyatları 250 TL ile 1000 TL fiyat aralığında değişmektedir.

Detaylı pleksi kutu harf fiyatı almak için hemen fiyat al butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

fason harf fason harf imalatı fason krom harf fason krom kutu harf fason kutu harf fason pleksi harf fason pleksi kutu harf fileli kutu harf fileli paslanmaz harf istanbul krom harf istanbul kutu harf istanbul kutu harf imalatı krom harf krom harf imalatı krom kutu harf krom kutu harf fiyatları kutu harf kutu harf fiyat kutu harf fiyatları kutu harf imalatı kutu harf tabela paslanmaz krom harf paslanmaz kutu harf paslanmaz kutu harf fiyatları pleksi harf pleksi harf fiyatları pleksi harf imalatı pleksi harf üretimi pleksi kutu harf Pleksi kutu harf fiyatları pleksi kutu harf imalatı pleksi kutu harf modelleri pleksi kutu harf üretimi ışıklı pleksi harf ışıklı pleksi kutu harf